Produkcja gadżetów kibica z własnym wzorem

Szczególne miejsce w naszej ofercie stanowią gadżety kibica z własnym wzorem. Dla kibiców przygotowaliśmy szeroki wybór pamiątek z indywidualnym oznaczeniem.

Wyprodukujemy dla Państwa szale dziane według indywidualnego wzoru Klienta. Oferta skierowana jest do klubów sportowych, zawodników, agencji reklamowych, zespołów muzycznych czy też każdego, kto chce mieć szalik z własnym wzorem. Szaliki z własnym wzorem to również znakomity prezent okolicznościowy (ślub, impreza, konferencja, zjazd etc).

Czapka kibica dziana to znakomity gadżet każdego kibica. Własny wzór pozwoli wyróżnić się pośród innych! Zrobimy dla Państwa czapki zimowe z wybranym napisem, haftem czy też grafiką. Można do nich dodać pompon i wywinięcie. Czapka zimowka według wzoru Klienta może być wyprodukowana w jednym z trzech rozmiarów (dla dorosłych, młodzieży lub dzieci).

Produkujemy także niezwykle popularne poduszki z indywidualnym wzorem Klienta. Możesz od teraz przytulić się i zasnąć przykładając głowę do wizerunku swojego klubu lub ulubionego zawodnika. Własny wzór poduszki klubowej to obowiązkowy gadżet każdego kibica.

Podróżujesz często samochodem i chciałbyś zawiesić pacynkę z własnym wzorem na lusterku lub szybie? Dla nas żaden problem, zrobimy taką minikoszulkę do zawieszenia z indywidualnym nadrukiem Klienta. Pacynka (mini-koszulka z zawieszką) to znakomity prezent dla każdego kibica.

Równie atrakcyjnym gadżetem jest autoszalik wykonany według własnego wzoru. Ten gadżet kibica, dzięki zamontowanym przyssawkom pozwoli na umieszczenie go na szybie auta, samochodu, autokaru etc.

Niezwykle widowiskowym i atrakcyjnym gadżetem każdego kibica jest autoflaga z własnym wzorem. Flaga samochodowa według indywidualnego projektu po zamontowaniu na szybie Twojego auta będzie z daleka widoczna i sprawi, że wyróżnisz się w tłumie.

Dla fanów głośnego dopingu przygotowaliśmy prawdziwy hit – bębny kibica z własnym oznaczeniem. Prowadzisz zorganizowany doping? Przygotujemy bęben dla Twojego klubu sportowego. Pomalujemy bęben kibica w wybrane barwy i umieścimy loga klubowe bądź sponsora.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu kibica na gadżety dla kibiców z własnym wzorem!